انفجار شن و ماسه در جزئیات

انفجار شن و ماسه در جزئیات

انفجار شن و ماسه است که شاید سیستم انفجار در نقاشی صنعتی بیشتر مورد استفاده. ذرات ساینده از شن و ماسه با یک جریان فشار بالا از هوا یا آب مخلوط شده است. مخلوط حاصل را روی یک سطح رنگ اسپری می شود. عمل شن و ماسه و فشار بالا هوا یا آب به آسانی پاک ترین سطوح رنگ و گرد و خاک.

انفجار شن و ماسه روش انفجار بسیار عالی برای آماده سازی بتن رنگ و سنگ تراشی است. برای مصالح نرمتر مانند چوب، ماشین آلات ساختمانی باید برای جلوگیری از آسیب به بستر استفاده می شود. انفجار مرطوب، انجام می شود با اسپری آب فشار بالا، معمولا به سطوح خارجی انجام می شود. انفجار خشک، که با استفاده از فشار هوا بالا به عنوان سوخت شن، اغلب برای آماده سازی سطوح فلزی استفاده می شود.

به عنوان یک ماده ساینده، شن و ماسه ارزان و قابل دسترس است. اگر چه شن و ماسه بومی، شن و ماسه از یک منبع محلی استفاده می شود، تمیز کردن مواد برای حذف ناخالصی بسیار توصیه می شود. همچنین، به اندازه گرانول و ترکیب شن و ماسه بومی می تواند بطور قابل توجهی متفاوت است، که باعث می شود دستیابی به نتایج یکنواخت کمی سختتر است. بسیاری از پیمانکاران حرفه ای استفاده کنید اکسید آلومینیوم و یا سیلیکون کاربید شن است که تمیز شده و غربال برای اندازه ذرات یکنواخت.

مانند بسیاری از روش های انفجار، انفجار شن و ماسه است از استفاده محدود در برابر مناطقی که نسبتا ضخیم با رنگ پوشش داده شده. پس از اتمام ضخیم تر باید قبل از تصویربرداری از ساختار به منظور حفظ بستر خراشیده.

مانند شات فولادی، شن و ماسه می توان تمیز و مورد استفاده مجدد قرار در صورت دلخواه.سیستم استخراج موجب احیای ذرات شن و ماسه با دوش گرفتن شن و ماسه و رنگ آغشته هوا با آب. یک سیستم فیلترینگ حذف خاک و رنگ و برگ ذرات شن به برای استفاده مجدد.

۱ نظر

  • Xexilia / ۱۳۹۶-۰۱-۰۱ در ۰۷:۰۳

    Hello Midlife-You, Wat lees ik je toch telkens met plezier, herkenning en instemming.En wat heb je hier weer een geweldige tip:daar ga ik vaak gebruik van maken.Dank je wel… en (hoewel ik ook naar je verhalen wel benieuwd ben), blijf vooral scJnvjier!!henny (Slightly envious)

    پاسخ دادن